Графік роботи з 10:00 -17:00 пн-пт
Мова

Світоодіодні люстри

Вибираєте освітлення для квартири, будинку, ресторану, магазину чи офісу? Зверніть увагу на світлодіодні люстры. Завдяки новітнім технологіям та розробкам Ви отримуєте сучасний освітлювальний прилад, що  має масу переваг, таких як: енергоефективність, економічність, екологічність, світло, максимально наближене до натурального, незвичайний зовнішній вигляд. У нас Ви зможете купити світлодіодну люстру з доставкою по Київу та Україні.

На сьогоднішній день в каталозі Victoria Lighting представлені LED люстри самих різноманітніх форм: кругла, квадратна, прямокутна, асиметричнаа і розмірів: від великих до самих найменших.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи лед люстру?

1. Площа приміщення та наявність додаткових джерел світла (бра, торшери, точкові світильники і т. д.) - їх загальний світловий потік повиннен складати 200-300 лм на 1 квадратний метр.

2. Тип приміщення та необхідний рівень освітлення. Наприклад, для кухні чи вітальні необхідно більш яскраве освітлення, ніж для спальні.

3. Обов'язково враховуйте висоту стелі, щоб не вийшло так, що хтось із членів сім'ї буде зачіпати люстру, проходячи під нею. Зверніть увагу: більшість підвісних лед люстр можна регулювати за висотою на необхідний рівень за допомогою спеціальних фіксаторів на тросах.

4. Люстри LED підходять не тільки для ультрасучасних інтер'єрів, але й для класики, скандинавського стилю, дитячих кімнат. Оформлюючи класичний інтер'єр зверніть увагу на LED люстри, декоровані кришталем; для скандинавського стилю прекрасно підійдуть люстри і світильники лаконічних форм в білому кольорі; для сучасного стилю і хай-тек – люстри в хромі і сатині; для дитячих кімнат – люстри квіткових форм для дівчаток та прості люстри з кілець – для хлопчиків.

5. Якщо у Вашому приміщенні всього одне джерело світла і немає можливості вимкнути основне освітлення та залишити лише бра чи підсвітку для більш усамітненої атмосфери чи при перегляді телевізора – можна підібрати люстру з пультом, завдяки якому можна відрегулювати яскравість освітлення.