Графік роботи з 10:00 -17:00 пн-пт
Мова

Victoria Lighting

Виробник та імпортер продукції з більше, ніж 25-річним досвідом.

Компанія «ВІКТОРІЯ ЛАЙТІНГ» створена в 1995р. і пройшла шлях від роздрібного магазину до одного з найбільших виробників і постачальників декоративного освітлення на ринку України та Європи. 

Мы пропонуємо стильне та індивідуальне освітлення для кожного об'екту. 27 років досвіду, власне виробництво,  висока кваліфікація наших спеціалістів - все це дає нам з повною впевненістю стверджувати: Ви можете бути спокійні за результат.

Роки роботи в сфері освітлення, продумана маркетингова політика, постійне вивчення ринку та попиту споживачів на продукцію, що виробляється, дозволяють Вам отримати грамотно підібраний асортимент товарів та завжди бути в курсі модних тенденцій. Ми прагнемо зробити світ кращим для Вас та Ваших дітей, підвищуючи енергоефективність наших товарів, застосовуючи новітні LED технології у виробництві, використовуючи сучасні та високоякісні матеріали, які надають споживачам, дизайнерам і архітекторам нові, сучасні та доступні по ціні рішення.

Завдяки демократичній ціновій політиці і контролю якості на всіх етапах виробництва ми стали еталоном, на котрий рівняються більшість українських компаній.

Наша основна відмінна риса - розумні ціни в поєднанні з широким асортиментом і високою якістю. Наша продукція стане частиною Вашого повсякденного життя та буде говорити сама за себе. З найкращими побажаннями, Колектив ТОВ «Вікторія Лайтінг».