Victoria Lighting

Производитель и дистрибьютор светотехники с 20-летним опытом.

Компания «ВИКТОРИЯ ЛАЙТИНГ» создана в 1995г. и прошла путь от розничного магазина до одного из крупнейших производителей и поставщиков декоративного освещения на рынке Украины и Европы.

Мы пропонуємо стильне та індивідуальне освітлення для кожного об'екта. 23 роки досвіду, власне виробництво,  висока кваліфікація наших спеціалістів - все це дає нам з повною впевненістю стверджувати: Ви можете бути спокійні за результат.

Роки роботи в сфері Освітлення, продумана маркетингова політика, постійне вивчення ринку та попиту споживачів на продукцію, що виробляється, дозволяють Вам отримати грамотно підібраний асортимент товарів та завжди бути в курсі модних тенденцій. Ми прагнемо зробити світ кращим для Вас та Ваших дітей, підвищуючи енергоефективність наших товарів, застосовуючи новітні LED технології у виробництві, використовуючи сучасні та високоякісні матеріали, які надають споживачам, дизайнерам і архітекторам нові, сучасні та доступні по ціні рішення.

Завдяки демократичній ціновій політиці і контролю якості на всіх етапах виробництва ми стали еталоном, на котрий рівняються більшість українських компаній.

Наша основна відмінна риса - розумні ціни в поєднанні з широким асортиментом і високою якістю. Наша продукція стане частиною Вашого повсякденного життя та буде говорити сама за себе. З найкращими побажаннями, Колектив ТОВ «Вікторія Лайтінг».