Графік роботи з 10:00 -17:00 пн-пт
Мова

Світлодіодна люстра з пультом RHOMBUS/PL8 black

Модель: RHOMBUS/PL8 black
4 298грн
На складі
Простий світлодіодний світильник підійде для сучасного інтер'єру. Комплектується пультом дистанційного керування, за допомогою якого можна відрегулювати яскравість світла, а також колірну температуру (від теплого світла до холодного)До стелі кріпиться на монтажну планку. Клас енергоспоживання А +. К...
Забрати з магазину
Доставка по Києву Безкоштовно
Постійним клієнтам знижки
Постійним клієнтам знижки

Простий світлодіодний світильник підійде для сучасного інтер'єру.

Комплектується пультом дистанційного керування, за допомогою якого можна відрегулювати яскравість світла, а також колірну температуру (від теплого світла до холодного)

До стелі кріпиться на монтажну планку. Клас енергоспоживання А +. Каркас з металу, чорного кольору, акриловий дифузор відмінно розсіює світло.

Також  світильниками можна керувати за допомогою смартфона. 

Для керування зі смартфону необхідно виконати кілька простих кроків:

  • Завантажте додаток для Вашого смартфону
  • Увімкніть світильник за допомогою звичайного вимикача та одночасно натискайте на іконку «Будиночок» у додатку протягом 5 секунд. Світильник блимне декілька разів, що підтвердить успішне підключення.
  • Після синхронізації світильник можна вмикати/вимикати та налаштовувати за допомогою додатку (окрім функції запам’ятовування режиму).

Синхронізація додатку та пульта дистанційного керування*

Якщо світильник спочатку був синхронізований з пультом дистанційного керування, при першій синхронізації з додатком можливе відключення пульта. Для того, щоб синхронізувати додаток та пульт:

·        Перейдіть в меню додатку (три крапки у верхній правій частині екрану)

·        Натисніть на кнопку RCWS/Налаштувати пульт ДУ

·        Одночасно натискайте на кнопку SETUP на пульті

·        Додаток сповістить про успішне підключення.

Якщо додаток видає помилку, перевірте роботу додатку та пульта: якщо додаток та пульт синхронізовані – не звертайте уваги на сповіщення про помилку, якщо ні – повторіть процедуру синхронізації ще раз.

Синхронізація додатку та декількох смартфонів

Світильником можна керувати одночасно з декількох смартфонів (на всіх смартфонах має бути встановлений додаток LampSmart). Надалі смартфон 1 – смартфон, успішно синхронізований зі світильником, смартфон 2 – додатковий смартфон. Для підключення додаткового смартфона:

·        На смартфоні 1 перейдіть в меню додатку (три крапки у верхній правій частині екрану) та натисніть на кнопку My qr code/Мій QR код

·        На смартфоні 2 перейдіть в меню додатку та натисніть на кнопку scan/Сканування

·        Відскануйте QR код на смартфоні 1 за допомогою смартфона 2

·        Додаток сповістить про успішне підключення.

Синхронізація додатку та декількох світильників**

**За наявності функції керування зі смартфона в кожному окремому світильнику.

Додаток можна синхронізувати з декількома світильниками, синхронізувавши кожний окремий світильник із додатком на окремому каналі. Канали відображені в додатку літерами A, B, C, D.

Наприклад: Ви синхронізували один світильник із додатком на каналі A, інший світильник потрібно синхронізувати із додатком на іншому каналі (B, C або D).

Важливо: перед початком синхронізації переконайтеся, що обрали один із окремих каналів (A, B, C або D), а також що для іншого світильника Ви обрали інший канал.

·        Назви каналів можна змінювати, як Вам зручно (наприклад, «Вітальня» або «Дитяча»). Для цього в меню додатку натисніть на кнопку Group management/Керування групою, а потім на іконку «Олівець».

·        Кількість каналів необмежена. Для створення нового каналу в меню додатку натисніть на кнопку Group management/Керування групою, а потім на іконку «Плюс».

·        Світильниками можна керувати як окремо одне від одного, переходячи з одного каналу на інший, так і всіма разом (одночасно налаштовувати всі синхронізовані світильники). Для керування всіма світильниками разом використовуйте спільний канал ALL/Майстер переключення.

*Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть незначно відрізнятися від представлених на сайті. 

Потужність, Вт
134
Світловий потік, лм
9380
Колірна температура, К
3000-6000
Площа освітлення, м²
15-20
Висота, см
8
Довжина, см
56
Ширина, см
56
Фіксація улюбленого режиму
Так
Колір основи
Чорний
Колір плафона
Білий
Матеріал основи
Метал
Матеріал плафона
Акрил
Гарантія, місяців
24

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Banner 1
Banner 5
Banner 4
Banner 2