Графік роботи з 10:00 -17:00 пн-пт
Мова

Стельовий світильник з пультом MOOD/PL400

Модель: MOOD/PL400
1 595грн
На складі
Стельовий світлодіодний світильник з пультом підійде як для сучасного інтер'єру, так і буде доречним у класичному приміщенні. Каркас виконаний  з металу чорного кольору, акриловий дифузор чудово розсіює світло. За допомогою пульта можна відрегулювати освітлення - світильник має кілька режимів:-...
Забрати з магазину
Доставка по Києву Безкоштовно
Постійним клієнтам знижки
Постійним клієнтам знижки

Стельовий світлодіодний світильник з пультом підійде як для сучасного інтер'єру, так і буде доречним у класичному приміщенні. Каркас виконаний  з металу чорного кольору, акриловий дифузор чудово розсіює світло. За допомогою пульта можна відрегулювати освітлення - світильник має кілька режимів:

- нейтральне біле світло

- чергування білого та теплого світла з перевагою теплого чи білого  (режим "double")

- режим нічника

Також в світильнику регулюється інтенсивність (яскравість) світлового потоку. Кріпиться за допомогою монтажної планки, підходить для натяжної стелі.

Світильником можна з легкістю керувати за допомогою Вашого смартфону. Для цього необхідно виконати кілька простих кроків:

  • Завантажте додаток LamSmart для Вашого смартфону на Google Play або App Store
  • Увімкніть світильник за допомогою звичайного вимикача та одночасно натискайте на іконку «Будиночок» у додатку протягом 5 секунд. Світильник блимне декілька разів, що підтвердить успішне підключення.
  • Після синхронізації світильник можна вмикати/вимикати та налаштовувати за допомогою додатку (окрім функції запам’ятовування режиму).

  Синхронізація додатку та пульта дистанційного керування*

  Якщо світильник спочатку був синхронізований з пультом дистанційного керування, при першій синхронізації з додатком можливе відключення пульта. Для того, щоб синхронізувати додаток та пульт:

  ·        Перейдіть в меню додатку (три крапки у верхній правій частині екрану)

  ·        Натисніть на кнопку RCWS/Налаштувати пульт ДУ

  ·        Одночасно натискайте на кнопку SETUP на пульті

  ·        Додаток сповістить про успішне підключення.

  Якщо додаток видає помилку, перевірте роботу додатку та пульта: якщо додаток та пульт синхронізовані – не звертайте уваги на сповіщення про помилку, якщо ні – повторіть процедуру синхронізації ще раз.

  Синхронізація додатку та декількох смартфонів

  Світильником можна керувати одночасно з декількох смартфонів (на всіх смартфонах має бути встановлений додаток LampSmart). Надалі смартфон 1 – смартфон, успішно синхронізований зі світильником, смартфон 2 – додатковий смартфон. Для підключення додаткового смартфона:

  ·        На смартфоні 1 перейдіть в меню додатку (три крапки у верхній правій частині екрану) та натисніть на кнопку My qr code/Мій QR код

  ·        На смартфоні 2 перейдіть в меню додатку та натисніть на кнопку scan/Сканування

  ·        Відскануйте QR код на смартфоні 1 за допомогою смартфона 2

  ·        Додаток сповістить про успішне підключення.

  Синхронізація додатку та декількох світильників**

  **За наявності функції керування зі смартфона в кожному окремому світильнику.

  Додаток можна синхронізувати з декількома світильниками, синхронізувавши кожний окремий світильник із додатком на окремому каналі. Канали відображені в додатку літерами A, B, C, D.

  Наприклад: Ви синхронізували один світильник із додатком на каналі A, інший світильник потрібно синхронізувати із додатком на іншому каналі (B, C або D).

  Важливо: перед початком синхронізації переконайтеся, що обрали один із окремих каналів (A, B, C або D), а також що для іншого світильника Ви обрали інший канал.

  ·        Назви каналів можна змінювати, як Вам зручно (наприклад, «Вітальня» або «Дитяча»). Для цього в меню додатку натисніть на кнопку Group management/Керування групою, а потім на іконку «Олівець».

  ·        Кількість каналів необмежена. Для створення нового каналу в меню додатку натисніть на кнопку Group management/Керування групою, а потім на іконку «Плюс».

  ·        Світильниками можна керувати як окремо одне від одного, переходячи з одного каналу на інший, так і всіма разом (одночасно налаштовувати всі синхронізовані світильники). Для керування всіма світильниками разом використовуйте спільний канал ALL/Майстер переключення.

*Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть незначно відрізнятися від представлених на сайті. 


Потужність, Вт
94
Світловий потік, лм
7520
Колірна температура, К
3200-6500
Площа освітлення, м²
10-15
Висота, см
7
Діаметр, см
40
Колір основи
Чорний
Колір плафона
Білий
Матеріал основи
Метал
Матеріал плафона
Акрил
Гарантія, місяців
24

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Banner 1
Banner 5
Banner 4
Banner 2