Графік роботи з 10:00 -17:00 пн-пт
Мова

Гарантія

Шановний покупець!

Щиро вдячні Вам за вибір світильника VICTORIA LIGHTING.

Звертаємо Вашу увагу: на всі товари, представлені в магазині Victoria-lighting.ua, розповсюджується гарантія терміном від 1 до 5 років.

Гарантійні зобов’язання VICTORIA LIGHTING щодо придбаного Вами освітлювального обладнання  являють собою:

1.       Гарантійний термін експлуатації світильника становить 5 років від дати продажу.

2.       Гарантія дає право на те, що протягом гарантійного терміну експлуатації світильника  шляхом ремонту безкоштовно усуваються заводські дефекти та виявлені недоліки. Інші права, зокрема, права на відшкодування збитку, витрат на монтаж/демонтаж гарантією не забезпечуються.

3.       Продавець не несе відповідальності за шкоду та несправності, викликані неправильним встановленням або неправильною експлуатацією світильника.

4.       У випадку виявлення несправності чи виходу світильника з ладу не по вині покупця до закінчення гарантійного терміну слід звернутись до сервіс-центру VICTORIA LIGHTING. Телефон: +38 063 483 09 92

Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються:

1.       Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали(компоненти, що потребують періодичної заміни при експлуатації виробу), наприклад: лампи, елементи живлення і т. п.

2.       У випадку порушення правил та умов експлуатації і встановлення виробу, викладених в Інструкції з експлуатації та іншій документації, що передається споживачеві в комплекті з виробом.

3.       При використанні виробу в умовах, які не відповідають правилам експлуатації, що описані в інструкції.

4.       Якщо виріб має сліди спроб некваліфікованого ремонту.

5.       При наявності ознак окислу на металевій поверхні цоколя (патрона).

6.       При наявності механічних пошкоджень/деформацій, у тому числі температурної деформації.

7.       Якщо використовувались неналежні витратні матеріали чи запасні частини.

8.       Якщо дефект викликаний дією непереборних сил, нещасними випадками, навмисними чи необережними діями споживача чи третіх осіб, незалежними від VCTORIA LIGHTING.

9.       Якщо виявлені ушкодження, викликані дією вологи, високих чи низьких температур, корозією, потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах та тварин.

Повернення/обмін товару можливий на протязі 14 днів не враховуючи дня покупки.